دستگاه نانوایی لواش

taj
telegraminstagraminstagramfacebookwhatsupaparatigap
۱۴۰۱/۸/۱۰ سه شنبه
(6)
(5)

دستگاه نانوایی لواش

دستگاه نانوایی لواش

دستگاه پخت نان لواش تمام اتوماتیک

در نانوایی های مدرن می‌توان انواع دستگاه هایی را که در زمینه پخت نان به آن نیاز است را مشاهده کرد. نان هایی که با دستگاه اتوماتیک تولید می‌شود بسیار لذیذ تر از انواع سنتی و کیفیتی برتر دارند. استفاده از دستگاه تمام اتوماتیک می‌تواند به نانوا در کار بیشتر و تولید بیشتر نان و فروش بهتر کمک کند. در این دستگاه با داشتن سنسور حرارتی دمای پخت نان به صورت خودکار تنظیم می‌شود.
نان لواشی که با دستگاه تمام اتوماتیک تولید می‌شود از مواد اولیه زیر تهیه می‌شود:

  • آرد
  • آب
  • خمیر مایه
  • نمک
  • سبوس گندم

در ضمن باید این نکته را نیز در نظر گرفت که دستگاه های تمام اتوماتیک (دستگاه نانوایی لواش) از نظر قیمت نسبت به دستگاه های نیمه اتوماتیک گران تر هستند. به طوری که می‌توان گفت این دستگاه ها در بازار و در بین خریداران با کمی مشکل مواجه است. با این حال اگر تولید کننده بخواهد یک محصول مرغوب و با کیفیت تولید کرده و همچنین کارایی دستگاه و مدت طول عمر آن برایش اهمیت داشته باشد به راحتی می‌تواند با کمی هزینه آن را خریداری نموده و برای مدت های طولانی استفاده کند.

 

قیمت دستگاه نان لواش اتوماتیک

جهت اطلاع و استعلام قیمت دستگاه نانوایی لواش و قیمت دستگاه نان لواش اتوماتیک به روز از کارشناسان برتر نانوا با شماره دفتر فروش 04134210876 تماس حاصل فرمایید.

برتر نانوا آماده ارائه مشاوره رایگان راه اندازی نانوایی لواش و ارائه خط تولید کامل و دستگاه نان لواش، در سراسر کشور می‌باشند.

 

قیمت دستگاه شاطر اتوماتیک نان لواش

جهت اطلاع و استعلام قیمت دستگاه نانوایی لواش و قیمت دستگاه شاطر اتوماتیک نان لواش از کارشناسان برتر نانوا با شماره دفتر فروش 04134210876 تماس حاصل فرمایید.

دستگاه همزن خمیر اتوماتیک

دستگاه همزن خمیر نانوایی یکی از مهم ترین و کاربردی ترین دستگاه های نانوایی است. زیرا هم‌زدن خمیر کاری دشواری بوده و نمی‌توان به راحتی با کمک دست یک خمیر صاف و یکدستی را برای پخت نان آماده کرد. اگر خمیر به درست همزده نشود دارای گلوله آرد بوده و همین گلوله های آرد، در نان خامی ایجاد می‌کند. طعم خوب یک نان بسته به میزان همزدن آن متغیر است. هرچه نان توسط دستگاه بیشتر مخلوط شود یکدست تر و خوشمزه تر می‌شود. از این رو دستگاه پخت نان لواش تمام اتوماتیک همیشه همراه همزن است.

قبل از اینکه دستگاه های برقی و اتوماتیک همزن تولید شود در نانوایی ها و کارگاه های پخت نان همزدن توسط افراد حاضر در ای مکان بود. با توجه به اینکه قبل از اقدام به همزدن با دقت کامل شستشو و ضد عفونی دست انجام می‌شد ولی با این حال دست به عنوان یک منبع، می‌تواند به راحتی باعث غیر بهداشتی شدن نان و خمیر تولید شده شود. بعد از تولید این دستگاه نانوایی ها تصمیم گرفتند تا با کمک آن یک خمیر خوب و مناسب و از نظر بهداشتی مورد تایید تولید کنند.

 

خرید دستگاه پخت نان لواش

یکی از روش های خرید دستگاه پخت نان لواش تمام اتوماتیک خرید و سفارش به صورت اینترنتی است. وب سایت های زیادی در حال حاضر در زمینه خرید و فروش اینترنتی (خرید دستگاه تمام اتوماتیک نانوایی ) فعالیت می‌کنند. ولی باید قبل از خرید به برخی نکات توجه نمایید.

شرکت برتر نانوا این امکان را فراهم کرده است که محصولات خود را به صورت کامل معرفی کند و این امکان را برای شما فراهم کرده اند که قبل از سفارش و خرید دستگاه نانوایی به شما مشاوره بدهند.

 

دستگاه شاطر اتوماتیک نان لواش

یکی از بروز ترین دستگاه های تولید شده در شرکت ها و کارخانه های معتبر ایرانی دستگاه شاطر اتوماتیک نان لواش است که مختص برای استفاده نان لواش است. این دستگاه حاصل نیاز نانوایی ها و بر گرفته از فکری نو و تخصصی مثال نزدنی توسط مخترعان ایرانی است که در حال حاضر تنها ایران تولید کننده آن است. جهت خرید دستگاه شاطر اتوماتیک نان لواش با شماره 04134210876 دفتر فروش (تبریز) تماس حاصل نمایید.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

4 نظر
menusearch
bartarnanva.com