دستگاه نانوایی سنگک

taj
telegraminstagraminstagramfacebookwhatsupaparatigap
۱۴۰۱/۸/۱۲ پنج شنبه
(0)
(0)

دستگاه نانوایی سنگک

دستگاه نانوایی سنگک

خرید دستگاه نانوایی سنگک

دستگاه پخت نان سنگک ماشینی (دستگاه نانوایی سنگک) که از تجهیزات نانوایی و قنادی است، از قسمت های مختلفی ساخته شده است. میکسر یا دستگاه خمیر گیر ( دستگاه همزن نانوایی)، دستگاه جانبی است که جهت تهیه خمیر از آن استفاده می‌شود. دستگاه چانه گیر که عملیات چانه گیری و گرد کردن چانه‌ها را به طور اتوماتیک انجام می‌دهد.و تیغه برش که برش نان ها را در انتهای پخت انجام می‌دهد. نانوایی‌های امروزی با دستگاه‌های پخت نان صنعتی عملیات پخت و پز را انجام می‌دهند.


دستگاه نانوایی سنگک در صنایع غذایی در دو نوع دستگاه نانوایی تونلی و دستگاه دوار نانوایی موجود است، از جنس استیل ضد زنگ ساخته شده و ظرفیت تولید این دستگاه پخت نان (که بیشتر از نوع فر تونلی است) در هر دوره کاری برابر صد کیلوگرم خمیر است. این دستگاه پخت نان براساس انرژی مورد نیاز جهت پخت نان در دو نوع برقی (با ولتاژ ۲۲۰ ولت) و حرارتی (حاصل از مشعل گازی یا گازوئیلی)، قابل دسترسی است. در این دستگاه نانوایی، حرارت به صورت غيرمستقيم به نان می‌خورد. این دستگاه‌های پخت نان از طریق تشعشع از بالا و یا غیر مستقیم از زیر سطح چدنی، به نان حرارت می‌دهد.

 

قیمت دستگاه پخت نان سنگک ماشینی

قیمت دستگاه نانوایی سنگک ، در انواع مدل های اتوماتیک، دوار و تونلی متفاوت است. قیمت دستگاه ها، بر اساس سرعت و ظرفیت تولید و نوع استفاده آنها در محدوده قیمت مناسب تا قیمت بالا مختلف می‌باشند.

با تماس با 04134210876 دفتر فروش برتر نانوا(تبریز) می‌توانید از مشخصات فنی و قیمت انواع دستگاه پخت نان سنگک و نوع دستگاه تمام اتوماتیک نانوایی مورد نظر خود آگاه شوید.

 

 

نحوه کارکرد دستگاه پخت نان سنگک

تمام مراحل کار با دستگاه پخت نانوایی سنگک بدون دخالت دست انجام گرفته و پخت نان به صورت کاملا بهداشتی انجام می‌شود. اپراتور دستگاه نانوایی سنگک، خمير را می‌تواند به روش سنتی تهیه کند تا طعم سنتی نان سنگک تغییر نکند. سپس اپراتور دستگاه، توسط پارو، خمیر نان را بر روی سطح چدنی دستگاه پخت نان پهن می‌کند. سطح چدنی دارای فرو رفتگی ها و برجستگی هایی است که این ناهمواری ها به سطح نان انتقال يافته و همان ظاهر سنتی را به نان سنگک می‌دهد. پخت نان سنگک با حرارت غیر مستقیم، احتمال سوخته شدن نان را از بین می‌برد. اندازه نان توسط اپراتور قابل تنظیم است. در انتهای دستگاه نانوایی سنگک یک تيغه برش وجود دارد که پس از اتمام کار با اندازه های متفاوت، می‌تواند نان ها را برش دهد.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
menusearch
bartarnanva.com