دستگاه نانوایی

taj
telegraminstagraminstagramfacebookwhatsupaparatigap
۱۴۰۱/۸/۷ شنبه
(1)
(0)

دستگاه نانوایی

دستگاه نانوایی

دستگاه تمام اتوماتیک نانوایی

به منظور افزایش کیفیت نان و افزایش ظرفیت تولید نانوایی ها از دستگاه تمام اتوماتیک نانوایی استفاده میشود، در سالیان اخیر شاهد افزایش روبه رشد نانوایی هایی هستیم برای تولید نان از تجهیزات نانوایی صنعتی و دستگاه های اتوماتیک نانوایی استفاده می‌کنند. این دستگاه ها با کاهش یا حذف دخالت دست در فرآیند های تولید نان موجب بهبود شرایط بهداشتی تولید نان شده اند.
در سالیان اخیر شاهد افزایش چشمگیر اقبال نانوایان برای استفاده از این دستگاه ها برای پخت انواع نان‌های حجیم مانند و نان‌های فانتزی نظیر نان باگت، تست، فرانسوی، ترکیه و… و نان‌های غیر حجیم (نان های سنتی یا مسطح ) مانند نان بربری تافتون، لواش و … بوده ایم.

 

خرید دستگاه نانوایی

دستگاه های نانوایی برای مکانیزه شدن فرآیند خمیرگیری و پهن کردن و پختن انواع نان به بازار آمده اند، از جمله دستگاه های نانوایی میتوانیم به دستگاه سه کاره نانوایی ، دستگاه سه کاره تمام اتوماتیک چهارگوش، تنور گردان سطح شیب دار و غیره اشاره کرد.
در میان تجهیزات نانوایی، دستگاه های پخت نان صنعتی برای پخت با کیفیت نان می‌باشند. دستگاه های تنور دوار از محبوب ترین انواع دستگاه پخت نان در ایران می‌توان به دستگاه دوار نانوایی اشاره کرد.دستگاه‌های پخت نان، مدل صنعتی شده تنورهای نانوایی قدیمی هستند که مشکلات مرسوم در این تنور ها را مرتفع کرده اند و با کاربری آسان و امکانات بیشتری که برای شاطر فراهم کرده اند جایگزین مناسبی برای تنور های گلی و سنتی هستند.
جهت خرید دستگاه نانوایی با کیفیت عالی و شرایط اقساطی با فروشگاه برتر نانوا در ارتباط باشید.

 

 

راه اندازی ست کامل دستگاه نانوایی تافتون در تبریز شهرستان اهر توسط احمدی
ارسال به تمام نقاط کشور
دارای گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت
09142295565
دفتر فروش تبریز 04134210876

 

 

دستگاه نانوایی بدون شاطر

دستگاه نانوایی بدون شاطر به دستگاهی گفته می‌شود که تمامی شاطر ها را حذف کرده باشد و یا اینکه نهایتا یک کارگر نیمه ماهر در مراحل کار حضور داشته باشد.

مجموعه برتر نانوا عرضه کننده تجهیزات و دستگاه های اتوماتیک وهوشمند نانوایی ارسال به تمام نقاط کشور، جهت سفارش و خرید دستگاه نانوایی بدون شاطر و خرید دستگاه تمام اتوماتیک نانوایی با شماره فروش این مجموعه تماس حاصل نمایید.

 

قیمت دستگاه نانوایی بدون شاطر

اصولا قیمت روز این دستگاه بدون شاطر نانوایی به جهت اتوماتیک تر بودن نسبت به بقیه دستگاه های نیمه اتومات قیمت بالاتری دارند، چرا که روند کار به صورت کاملا مکانیکی و سیستمی انجام می‌شود. جهت استعلام از قیمت دستگاه نانوایی بدون شاطر با پشتیبان فروش مجموعه برتر نانوا در ارتباط باشید.

 

سفارش دستگاه پخت نان

هر نانی که به سفره غذایی روزانه شما می‌رسد می‌تواند به سه طریق پخته شده باشد و نهایتا مصرف شود. روش اول پخت نان به صورت کاملا سنتی است یعنی ممکن است شما از یک شخص خانه دار که کار پختن نان را انجام می‌دهد و یا مثلا از یک نانوایی که با تنور گلی می‌پزد، نان تنوری را خریداری کنید. روش دوم می‌تواند این نان در فر های گردان دایره ای شکل یا مستطیلی شکل پخته شود. و روش سومی نیز می‌توان حاصل پخت فر های تونلی و ریلی باشد.

 

اما اگر بخواهیم دستگاه های پخت نان بدون شاطر را به دو دسته تقسیم بندی کنیم، می‌توانیم از نوع گردان و نوع ریلی آن یاد کنیم. در فر هایی که به شکل ریلی هستند و طولی چندین متر دارند، می‌توان نان های سنگک، لواش، بربری و در مواردی حتی تافتون را بدون دخالت یک شاطر انسانی تنها با قرار دادن چند دستگاه و تجهیزات مراحل را اتومات کرد.

 

در روش تهیه نان باکیفیت با استفاده از فر های گردان در حال حاضر شاید نتوانیم‌ آنها را به صورت کامل اتومات نامید، بلکه این دستگاه ها از قرار گیری فر گردان با یک دستگاه پهن کن شاطر یار تشکیل می‌شود و همین موارد می‌توانند نمونه ای از پخت اتومات باشند که روش کار بسیار آسان تر می‌شود.

 

قیمت دستگاه نانوایی

قیمت دستگاه تمام اتوماتیک نانوایی بستگی به عوامل گوناگون نظیر کیفیت قطعات مورد استفاده در تولید دستگاه نانوایی، میزان طول عمر مفید دستگاه، میزان بازدهی و کارایی، ظرفیت تولید و … دارد. جهت استعلام از قیمت دستگاه نانوایی با پشتیبان فروش نانوا برتر ارتباط برقرار کنید.

 

 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
menusearch
bartarnanva.com